URODZINY DZIECI

„Przychodzę do Was kochane dzieci
niech już będzie ciepło,
niech słoneczko świeci”

20 marca w naszym ośrodku powitaliśmy WIOSNĘ. Panie nauczycielki zadbały o piękne wiosenne stroje i z tej okazji przygotowały również wiosenne upominki w postaci żywych kwiatów żonkili. Pani wiosna, jak co roku odwiedziła również personel i pracowników ZLO "Betlejem".

- Zobacz galerię zdjęć.

29.01.2015r - „Karnawał, więc baw się i tańcz”

29.01.2015r. mieliśmy okazje zorganizować dla naszych podopiecznych bal karnawałowy. Panie nauczycielki zadbały o piękne stroje dla swoich dzieci oraz same też tego dnia wyglądały inaczej niż na co dzień. W pięknie udekorowanej sali przy skocznej muzyce wszyscy bawiliśmy się świetnie, a dowodem na to były uśmiechnięte buzie naszych dzieci. Liczymy, że za rok będziemy mieli okazję, aby to powtórzyć.

06.01.2015r - Udział w Korowodzie Trzech Króli

6 Stycznia 2015 roku mieliśmy okazję uczestniczyć wraz z naszymi podopiecznymi w Jastrzębskim Korowodzie Trzech Króli, który miał miejsce po raz pierwszy w naszym mieście. W raz z Królami Kacprem, Melchiorem i Baltazarem wyruszyliśmy w drogę na spotkanie z Nowonarodzonym Jezusem. Wszyscy byliśmy w świątecznych nastrojach a na głowach mieliśmy korony.

01.01.2015r - Wizyta duszpasterska

W Nowy Rok 1 stycznia 2015 roku cieszyłyśmy się wizytą duszpasterską w naszym domu zakonnym Córek Bożej Miłości w Jastrzębiu Zdroju.

Przyjęcie kapłana to wyraz naszej wiary i przywiązania do Kościoła. Po krótkiej Adoracji Jezusa Eucharystycznego i kolędowaniu przy Żłóbku Bożej Dzieciny.

Ksiądz Tomasz z parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa odwiedził i pobłogosławił wszystkie dzieci w ZLO, poświęcił pomieszczenie NORW, pomieszczenia Sióstr i udzielił kapłańskiego błogosławieństwa. Tak jak na przyjęcie ważnego gościa czekamy, to po kolędzie przychodzi nie tylko kapłan, ale i Jezus Chrystus ze swoim błogosławieństwem.