URODZINY DZIECI

PUBLIKACJE
Aktualności 2015/2016

06.01.2015r - Udział w Korowodzie Trzech Króli

6 Stycznia 2015 roku mieliśmy okazję uczestniczyć wraz z naszymi podopiecznymi w Jastrzębskim Korowodzie Trzech Króli, który miał miejsce po raz pierwszy w naszym mieście. W raz z Królami Kacprem, Melchiorem i Baltazarem wyruszyliśmy w drogę na spotkanie z Nowonarodzonym Jezusem. Wszyscy byliśmy w świątecznych nastrojach a na głowach mieliśmy korony.

- Zobacz galerię zdjęć.

01.01.2015r - Wizyta duszpasterska

W Nowy Rok 1 stycznia 2015 roku cieszyłyśmy się wizytą duszpasterską w naszym domu zakonnym Córek Bożej Miłości w Jastrzębiu Zdroju.

Przyjęcie kapłana to wyraz naszej wiary i przywiązania do Kościoła. Po krótkiej Adoracji Jezusa Eucharystycznego i kolędowaniu przy Żłóbku Bożej Dzieciny.

Ksiądz Tomasz z parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa odwiedził i pobłogosławił wszystkie dzieci w ZLO, poświęcił pomieszczenie NORW, pomieszczenia Sióstr i udzielił kapłańskiego błogosławieństwa. Tak jak na przyjęcie ważnego gościa czekamy, to po kolędzie przychodzi nie tylko kapłan, ale i Jezus Chrystus ze swoim błogosławieństwem.

- Zobacz galerię zdjęć.