URODZINY DZIECI

FILMY
Aktualności 2016/2017

07.05.2017r Dzień Godności Osoby Niepełnosprawnej

Jak co roku uczestniczyliśmy w imprezie plenerowej z okazji Dnia Godności Osoby Niepełnosprawnej w Parku Zdrojowym. W trakcie imprezy można było obejrzeć stoisko naszego ośrodka i zapoznać się z jego działalnością. Na wszystkich przybyłych do Parku czekało wiele atrakcji, między innymi występy artystyczne dzieci niepełnosprawnych, malowanie twarzy, robienie biżuterii, gry i zabawy dla najmłodszych.

05.04.2017r Zajęcia otwarte

W dniu 05.04.2017 w godzinach przedpołudniowych odbyły się zajęcia otwarte pt:,,Witaj Wiosno" przeprowadzone przez Panią Annę Serafin. Głównym celem zajęć było powitanie wiosny poprzez wszystkie zmysły oraz pobudzenie aktywności dzieci poprzez pracę z żywiołem. Odbyły się zabawy muzyczne o tematyce wiosennej oraz prezentacja żywiołów. Na koniec zajęć dzieci wspólnie sadziły wiosenne kwiaty w doniczce oraz je podlewały.

31.03.2017r Droga Krzyżowa

W popołudniowy piątek cała Kadra Pedagogiczna wzięła udział w Drodze Krzyżowej.

- Zobacz galerię zdjęć.

21.03.2017r Sprawozdanie z obchodów pierwszego dnia wiosny.

Dnia 21 marca 2017r przywitaliśmy wiosnę. W ramach integracji ze środowiskiem lokalnym, nasi podopieczni wraz z nauczycielami brali udział w barwnym korowodzie, który przeszedł ulicami naszego miasta.
Pani Małgorzata Pastuszka, która zorganizowała całą imprezę, do korowodu zaprosiła dzieci z Przedszkola nr 3 w Jastrzębiu Zdroju, by wspólnie z nimi móc świętować nadejście wiosny. Uwieńczeniem naszego marszu był montaż muzyczno- słowny w wykonaniu przedszkolaków oraz zajęcia plastyczne o tematyce wiosennej przeprowadzone w bibliotece. Na pożegnanie dzieci wspólnie obdarowały się ręcznie wykonanymi upominkami oraz słodkościami.

23.02.2017r Bal Karnawałowy

Bal Karnawałowy.

05.01.2017r Kolędowanie

05 stycznia gościliśmy w naszym ośrodku grupę uczniów wraz z zespołem muzycznym z Zespołu Szkół nr 10 im. Józefa Tischnera. Spędziliśmy wyjątkowy czas na wspólnym kolędowaniu.